Інноваційна школа
ThinkGlobal у Луцьку

Про нас

Сьогодні ThinkGlobal – найбільша мережа приватних шкіл в Україні, яка налічує 25 локацій по всій території України, об'єднує понад 1000 родин і більше 350 викладачів. Маємо ліцензії на здійснення освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти.

Навчальні програми враховують вимоги держстандарту, а також доповнені авторськими навчальними матеріалами із урахуванням кращих освітніх практик Канади, Фінляндії, Сінгапуру тощо.

Щомісяця діти реалізують проєкти за методологією кращих практик проєктного менеджменту, які інтегровані у тематичні хвилі. Підтримувати розвиток людей нової генерації допомагає система менторства.

На нашій навчальній платформі зібрано 6750 авторських уроків з цікавими та практичними навчальними матеріалами. Приєднуйтесь до нашої школи і давайте змінювати світ разом!
Сучасна будівля
Площа власного приміщення 1200м2.
Територія по всьому периметру закритого типу та знаходиться під охороною цілодобово.
На території школи є оздоблена рекреаційна зона, на якій діти можуть проводити вільний від уроків час.
Їдальня
На території школи є сучасна їдальня, яка працює весь навчальний рік. У приготуванні їді використовуються винятково екологічно чисті продукти, дітям подаються корисні та смачні страви.
Окрема спортивна зала
Простора мультифункціональна спортивна зала з роздягальними та душовими кімнатами. В спортивній залі присутнє професійне покритта та правильна амортизація для підлоги, що дозволяє уникнути зайвого навантаження на суглоби дітей під час тренувань.

Як вступити до школи?

Індивідуальна екскурсія майбутньою школою
Для батьків та дітей, буде проведена екскурсія школою, де будуть показані кабінети, розповідатимуть за систему навчання та інше
Співбесіда з директором школи
На батьків та дітей чекає співбесіда, яка чітко дасть зрозуміти, чи підходимо ми один одному.
Запрошення на навчання
В разі, якщо всім все сподобалось - раді будемо підтвердити навчання дитини у нашій школі.
Залишайте заявку вже сьогодні
Ми прагнемо зробити свій внесок у зростання покоління нової української інтелектуальної еліти, потужних людей з новим мисленням та спроможністю впливати на своє довкілля, країну та глобальний світ. Це люди масштабного мислення, які створюють або впроваждують нові сенси та нові правила гри у бізнесі, науці, технологіях, соціальній сфері чи урядуванні.

Ми створюємо для своїх дітей школу з демократичною культурою навчання, спрямовану на самопізнання та поглиблене вивчення явищ реального світу, набуття навичок впливу на себе, оточення та глобальний світ. Акцентами школи є розвиток глобального мислення дитини, глибинне пізнання світу, а також розвиток спроможностей впливу через власний інтелект та інновації.
Інноваційна школа ThinkGlobal у Луцьку
Наші контакти
Заявка на екскурсію
Заявка на вступ у школу Think Global Луцьк
Для бронювання на 2022/2023 н.р. заповніть таблицю нижче.
Введіть Ваше Прізвище та ім`я
Ваш номер мобільного телефону
Ім'я дитини
Дата народження дитини
До якого класу плануєте вступати?
Якщо у Вас виникли запитання , телефонуйте: 050-58-58-088